AÇIK

HEYBE

Tüm kalbiyle, heyecanıyla, zihniyle, bilgisiyle çocuk gelişimini desteklemek için uğraşan, çocuk medyasıyla ilgilenen güzel arkadaşlar, heybemiz açık, sizi bekliyor! Haydi bize ulaşın!  :)

Kaplumbağa'nın Heybesi sizleri bekliyor!

 

1.

YAZI

Ciddi makalelerinin yanı sıra bildiklerini herkesle paylaşma heyecanıyla dolu

hocalarımız, akademisyenlerimiz merhaba! Yazı çağrımız size!

Çocuk gelişim psikolojisi, erken çocukluk eğitimi, çocuk medyası, çocuk edebiyatı alanlarında yazılarınızı bizimle paylaşın, çalışmanın kapsamındaysa üzerinde birlikte çalışalım, burada yayınlayalım.

2.

BİRLİKTE ÇALIŞMA DAVETİ-ÇOCUKLARA YÖNELİK İÇERİK 

Bu çağrımız çocuklara yönelik içerik hazırlayan yazarlar, senaristler, yapımcılara yönelik. Hazırladığınız eserlerin çocukların gelişimine katkı sağlaması, en azından zarar vermemesini sizin için önemliyse bize ulaşabilirsiniz. Proje kapsamında birlikte çalışıp geliştirebileceğimiz eserlerinizi burada paylaşmayı da istiyoruz.

3.

SOHBET-MUHABBET

Yatıp kalkıp çocuk medyası, çizgi filmler, çocuk edebiyatı üzerine projeler düşünen arkadaşlar, nasılsınız? Hayatınızın en güzel yıllarını gezip tozmak, konserlerde geçirmek, aşık olmak yerine demek ki böyle meseleler peşinde harcayacaksınız. Öncelikle, şey, emin misiniz? Son kararınız mı? Pekala, geçmiş olsun. Kulübe hoş geldiniz, safalar getirdiniz! New York’ ta, İstanbul’ da buluşalım, kahve içelim. Konuşalım.

4.

KARŞILIKSIZ İYİLİK

Projeye tamamen herhangi bir beklentisi olmadan maddi-manevi katkı sağlayabilecek güzel insanlar, açık heybenin sizin gibi insanlara ihtiyacı var!

4.1-Kumbara

Bu projenin masrafları bir öğrencinin gündelik hayatından(kahve, çikolata, ekmek vb) kısılarak sağlanmaya çalışılıyor. Özellikle gençken maddi meselelerle hayallerini, projelerini gerçekleştiremeyen, kalbi kırılan, yıllarca büyüyünce ben böyle projeleri destekleyeceğim diye diye avunan idealist teyzeler, amcalar, dedeler, nineler! Vakit geldi! Kumbaranızda biriktirdiklerinizi saklamayın, heybemize atın!

4.2-Teknik destek

Teknik konularda bizi destekleyecek arkadaşlara her zaman kapımız açık. Şu aralar video ve website konusunda bize destek olacak, çalışma ekibimize katılacak bir arkadaş arıyoruz, ilgilenenler bize ulaşsın lütfen :)

5.

SORU

Bu zamanlarda anne-baba olmak zor iş. Merak etmeyin, bu işi iyi yapıyorsunuz! Bu süreçte çocuklarınızın izledikleri, okudukları hakkında sorularınız oluyorsa bize iletin, eğer ulaşabileceğimiz bir bilgiyse bulalım, sizinle paylaşalım. Fakat bu projeyi bir kaplumbağanın yürüttüğünü asla unutmayın! Kendisi biraz yavaş. Şey, aslında, biraz değil oldukça yavaş. Sorularınızı cevaplamak için elinden geleni yapar ama biraz sabırlı olmanız gerekecek. Sorularınızını cevaplanması 1 gün ile 7 yıl arasında sürebilir. Tabi o zamana kadar çocuğunuz büyürse, yapacak hiçbir şey yok :) 

BİZE YAZIN

  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon